menuordersearch
mardavijpub.ir

انتشارات مرداویج اولین انتشارات همکار دانشگاه های کشور ,

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه اقلید با انتشارات مرداویج انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه اقلید با انتشارات مرداویج دانشگاه اقلید و انتشارات مرداویج با هدف ارتقا و توسعه فعالیت‌های چاپ و نشر کتب، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. سه شنبه سی ام مرداد ۹۷ معرفی مهرناز آزاد معرفی مهرناز آزاد شاعر ، نویسنده ، روزنامه نگار ، پژوهشگر مسائل اجتماعی ، مدرس دانشگاه و سخنران سمینارهای تخصصی مدیریت (بازرگانی ، بازاریابی ، کارآفرینی)
کارشناس زبان انگليسي. کارشناسي ارشد روانشناسی.کارشناس ارشد روزنامه نگاری.دکترای مدیریت اجرایی (DBA)
سه شنبه دوازدهم تیر ۹۷
انتشارات مرداویج حامی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی انتشارات مرداویج حامی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی با حمایت علمی و معنوی انتشارات مرداویج در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد (خوراسگان) برگزار شد.

پنج شنبه بیستم اردیبهشت ۹۷
کتاب کامیابی های روحی به وسیله قدرت های درونی کتاب کامیابی های روحی به وسیله قدرت های درونی این مجموعه شامل چند بخش می باشد که در هر بخش تلاش کرده یکی از قدرت های درونی را به شما معرفی نموده و از شما بخواهید پس از مطالعه آن در تقویت نیروهای خود از آن بهره گرفته و در پایان این کتاب جداً تصمیم بگیرید پس از این قدرتمندتر از آنچه بوده اید زندگی کرده و خوشبختی و سعادتمندی را میهمان همیشگی زندگی خود کنید. پنج شنبه بیستم اردیبهشت ۹۷ کتاب اصول ماشین های کشاورزی کتاب اصول ماشین های کشاورزی گستره مکانیزاسیون کشاورزی با جایگزینی توان موتور به جای نیروی انسان و حیوان در زمینه های متنوع کشاورزی از جمله برداشت محصول صورت گرفت. تجربیات کسب شده از طریق پژوهش در حوزه تکنولوژی کشاورزی همراه با پیشرفت های صورت گرفته در امر ساخت و تولید ماشین های کشاورزی بشر را نیازمند ساخت تا نحوه ی استفاده، مزایا و معایب آن را نیز بیاموزد. کتاب حاضر به قلم اساتید علم مکانیک بیوسیستم سعی بر رفع نیاز کلیه دانشجویان و کاربران این رشته دارد. که بزودی از انتشارت مرداویج چاپ و پخش خواهد شد.

جمعه نوزدهم آبان ۹۶
راهنمای پرورش تجاری سبزی های گلخانه ای راهنمای پرورش تجاری سبزی های گلخانه ای جدیدترین کتاب نشر مرداویج با عنوان راهنمای پرورش تجاری سبزی های گلخانه ای در دست چاپ قرار گرفت. این کتاب حاوی نکات علمی و عملی درخصوص پرورش سبزی‌های گلخانه‌ای در مقیاس تجاری است. دوشنبه بیستم شهریور ۹۶
شرکت سازنده