روش‌های ارسال کالا

menuordersearch
mardavijpub.ir
سبد خرید
(0)
(0)
روش‌های ارسال کالا

روش‌های ارسال

 
در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.
 
مرداویج با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل سریع در شهر اصفهان فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.
روزهای تعطیل در سال 1396 که مرداویج هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

§        ۱ فروردین
§        ۱۳ فروردین
§        ۱۴ خرداد
§        ۸ مهر
§        ۹ مهر
§        ۱۸ آبان
§        ۲۶ آبان
§        ۲۲ بهمن

اصفهان :

سفارش‌ها در شهر اصفهان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در روزهای کاری هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر اصفهان رایگان ارسال می‌شوند.

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.


نکته:
به دلیل حجم بالا و تنوع کالا در این فروشگاه مدت زمان تهیه برخی از کالاهات متفاوت بوده و این امر در مدت زمان ارسال کالا به مراتب تاثیر گذار است. اما به طور کلی ارسال ها از طریق سازمان پست کشور صورت گرفته و مدت زمان ارسال بسته به شهر و مسافت نسبت به شهر اصفهان متفاوت خواهد بود. امیداوام با بردباری خود مارا در انجام وظیفه ی هرچه بهتر یاری رسانید.
جستجو
logo-samandehi

اصفهان - سه راه سیمین، شهرک ولی عصر، ساختمان بامداد (انتشارات مرداویج)
تلفن پشتبانی و مشاوره رایگان : 09138213714
ایمیل: info@mardavijpub.ir

aparattelegraminstagramfacebookyou