menuordersearch
mardavijpub.ir

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب| چاپ و نشر کتاب، نشر مرداویج ,

تبریک نوروزی مدیر مسئول انتشارات مرداویج تبریک نوروزی مدیر مسئول انتشارات مرداویج حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می‌سازد، امید که این احساس بیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم. با آمدن بهار و سبز شدن درختان شادی در تمام وجودمان نمود پیدا می‌کند و سعی می‌نماییم تا با دریافت انرژی دوباره بتوانیم سالی را با حول و قوه الهی شروع نماییم و عهد بندیم تا بنده‌ای شایسته باشیم و در جهت رضای خدا و کسب رضای مخلوق قدم‌های بلندتری برداریم. پنج شنبه یکم فروردین ۹۸ فراخوان ​اولین دوره جایزه ادبی مرداویج فراخوان ​اولین دوره جایزه ادبی مرداویج اولین دوره جایزه ادبی مرداویج با هدف کشف و معرفی استعدادهای جوان و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، از اول اسفند ماه سال جاری در حوزه داستان کوتاه و شعر با موضوع «آزاد» با همکاری انجمن شاعران جوان اصفهان و انتشارات مرداویج برگزار می‌شود. جمعه سیزدهم مهر ۹۷ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه اقلید با انتشارات مرداویج انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه اقلید با انتشارات مرداویج دانشگاه اقلید و انتشارات مرداویج با هدف ارتقا و توسعه فعالیت‌های چاپ و نشر کتب، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. سه شنبه سی ام مرداد ۹۷ معرفی مهرناز آزاد معرفی مهرناز آزاد شاعر ، نویسنده ، روزنامه نگار ، پژوهشگر مسائل اجتماعی ، مدرس دانشگاه و سخنران سمینارهای تخصصی مدیریت (بازرگانی ، بازاریابی ، کارآفرینی)
کارشناس زبان انگليسي. کارشناسي ارشد روانشناسی.کارشناس ارشد روزنامه نگاری.دکترای مدیریت اجرایی (DBA)
سه شنبه دوازدهم تیر ۹۷
انتشارات مرداویج حامی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی انتشارات مرداویج حامی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی هفتمین همایش ملی ایده های نو در کشاورزی با حمایت علمی و معنوی انتشارات مرداویج در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد (خوراسگان) برگزار شد.

پنج شنبه بیستم اردیبهشت ۹۷
کتاب کامیابی های روحی به وسیله قدرت های درونی کتاب کامیابی های روحی به وسیله قدرت های درونی این مجموعه شامل چند بخش می باشد که در هر بخش تلاش کرده یکی از قدرت های درونی را به شما معرفی نموده و از شما بخواهید پس از مطالعه آن در تقویت نیروهای خود از آن بهره گرفته و در پایان این کتاب جداً تصمیم بگیرید پس از این قدرتمندتر از آنچه بوده اید زندگی کرده و خوشبختی و سعادتمندی را میهمان همیشگی زندگی خود کنید. پنج شنبه بیستم اردیبهشت ۹۷
شرکت سازنده