مهرناز آزاد به سمت دبیر مجمع انجمن های ادبی انتخاب شد

menuordersearch
mardavijpub.ir
سبد خرید
بلاگ

مهرناز آزاد به سمت دبیر مجمع انجمن های ادبی انتخاب شد

۱۳۹۸/۲/۲۴ سه شنبه
(0)
(0)
مهرناز آزاد به سمت دبیر مجمع انجمن های ادبی انتخاب شد
به گزارش دومین مجمع انجمن های ادبی کشور و سومین جایزه ملک الشعرا بهار با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و 500 دبیر شرکت کننده طی دو روز در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار و مهرناز آزاد به عنوان دبیر مجمع انجمن های ادبی به مدت یک سال انتخاب گردید.

با حضور ۵۰۰ انجمن در دومین مجمع انجمن های ادبی کشور مهرناز آزاد به دبیر مجمع انجمن های ادبی کشور انتخاب شد. دومین مجمع انجمن های ادبی کشور و سومین جایزه ملک الشعرا بهار با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و 500 دبیر شرکت کننده طی دو روز در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار و مهرناز آزاد به عنوان دبیر مجمع انجمن های ادبی به مدت یک سال انتخاب گردید. مجمع انجمن های ادبی کشور دو سال است که به همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و طی آن دبیر مجمع و دبیران استانی انتخاب می‌شوند. در این دوره ۲۰ نامزد از سراسر کشور برای کسب عنوان دبیر مجمع به رقابت پرداختند و هر کاندیدا طی دو روز برنامه انتخاباتی خود را به اطلاع انجمن های ادبی شرکت کننده در دومین مجمع رساندند.پس از جمع آوری آرا ،مهرناز آزاد با کسب اکثریت آرا توانست به عنوان دبیر مجمع انجمن های ادبی از سوی انجمن های ادبی سراسر کشور انتخاب شود. مهرناز آزاد ،دبیر انجمن شاعران جوان استان اصفهان و بیش از ۱۰ اثر در حوزه شعر ،داستان، روانشناسی و مدیریت در کارنامه خود دارد.

 

وی همچنین به عنوان یک کنشگر فرهنگی و هنری در حوزه روزنامه‌نگاری فعالیت می‌کند. سردبیری مجلات فرهنگی و هنری و همچنین نایب رئیسی انجمن صنفی روزنامه نگاران و خبرنگاران و عضویت در هیئت مدیره ی خانه ارتباطات استان اصفهان و عضویت هیات تحریره انتشارات مرداویج، همجنین دبیر علمی جایزه ادبی مرداویج بخشی دیگر از فعالیت های فرهنگی و رسانه ای مهرناز آزاد است.

 

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامییه دومین مجمع انجمن های ادبی کشور با اشاره به فعالیت انجمن‌های ادبی گفت: انجمن‌‌های ادبی یک ظرفیت تاریخی و ممتد اجتماعی ماست چرا که انجمن‌های ادبی از یک انگیزش درونی برخوردارند و از طرفی خودکفا هستند و از زاویه‌ای جوشش و رویش‌های خود را دارند. هدف از ایجاد این تشکل، تنها ارتباط با انجمن‌ها نبود، چرا که آنچه که اتفاق افتاده است، قدم‌هایی ساختارمند است که حوزه انجمن‌ها را به طور روشن تعریف می‌کند تا بتواند مسئولیت‌های تاریخی خود را به شکل محکم‌تری ادامه دهد. وی افزود: اکنون اطلاعات ۱۶۰۰ انجمن ادبی در سراسر کشور ثبت شده و حدود ۶۰۰ انجمن از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان شناسه دریافت کرده اند.

 

 

ارسال دیدگاه ( 0 نظر )
در صورتیکه می‌خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می‌شود
*به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*به این نظر امتیاز دهید
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می‌شود
* پاسخ شما

جستجو
logo-samandehi

اصفهان - سه راه سیمین، شهرک ولی عصر، ساختمان بامداد (انتشارات مرداویج)
تلفن پشتبانی و مشاوره رایگان : 09138213714
ایمیل: info@mardavijpub.ir

aparattelegraminstagramfacebookyou