menuordersearch
mardavijpub.ir

برخی از مشتریان ما .... ,

چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۹۴
برخی از مشتریان ما ....

 

هدف ما بیان سال ها تلاش در حوضه تدریس است


انتشارات مرداویج با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا، با تکیه بر سال تجربه در آموزش کشور و با استفاده از اساتید، هنرمندان و متخصصین مجرب و با بکارگیری فناوری های روز دنیا در زمینۀ علم، ادب و فرهنگ و با هدف ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه پا به این عرصه نهاده است. از آنجایی که کتاب به عنوان وسیله افزایش دانش بشر، ملت ها به رسمیت شناخته شده است، انتشارات مرداویج بر آن شد تا به عنوان ناشر برجسته اهم فعالیت های خود را در زمینۀ تکثیر، تولید و انتشار منابع آموزشی و کمک آموزشی در تمامی حوزه متمرکز سازد.
 
این انتشارات مفتخر است که به عنوان اولین و تنها ناشر در چاپ ایده های نو در راستای تعالی علم، فرهنگ و ادب ارائه دهنده سیستم های نوین آموزش در ایران باشد و بهترین و ارزان ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد
 
 
 

 دانشگاه فردوسی مشهد
 دانشگاه شیراز
مرکز آموزش عالی اقلید یک دانشگاه دولتی در شهر اقلید، استان فارس است. و در سال 1386 تاسیس شده است. در حال حاضر 645 دانشجو و 86 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 14 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 44 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز آموزش عالی اقلید را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران مرکز آموزش عالی اقلید بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رمان لالایی برای دختر مرده» و «شخصیت سازی» منتشر نموده اند.
 دانشگاه علوم پزشکی شیراز
 ارشاد
سازمان استاد و کتابخانه ملی
 پست
saman
 بیمه آسیا
خانه کتاب
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
گوگل پلاسکلوپ
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر