menuordersearch
mardavijpub.ir

بلاگ - سه ,

انتشارات مرداویج حامی هفتمین همایش ملی ایده‌‌‌‌های نو در کشاورزی انتشارات مرداویج حامی هفتمین همایش ملی ایده‌‌‌‌های نو در کشاورزی هفتمین همایش ملی ایده‌‌‌‌های نو در کشاورزی با حمایت علمی و معنوی انتشارات مرداویج در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد (خوراسگان) برگزار شد.

پنج شنبه بیستم اردیبهشت ۹۷
کتاب کامیابی‌‌‌‌های روحی به وسیله قدرت‌‌‌‌های درونی کتاب کامیابی‌‌‌‌های روحی به وسیله قدرت‌‌‌‌های درونی این مجموعه شامل چند بخش است که در هر بخش تلاش کرده یکی از قدرت‌‌‌‌های درونی را به شما معرفی نموده و از شما بخواهید پس از مطالعه آن در تقویت نیرو‌‌‌‌های خود از آن بهره گرفته و در پایان این کتاب جداً تصمیم بگیرید پس از این قدرتمندتر از آنچه بوده اید زندگی کرده و خوشبختی و سعادتمندی را میهمان همیشگی زندگی خود کنید. پنج شنبه بیستم اردیبهشت ۹۷ کتاب اصول ماشین‌‌‌‌های کشاورزی کتاب اصول ماشین‌‌‌‌های کشاورزی گستره مکانیزاسیون کشاورزی با جایگزینی توان موتور به جای نیروی انسان و حیوان در زمینه‌‌‌‌های متنوع کشاورزی از جمله برداشت محصول صورت گرفت. تجربیات کسب شده از طریق پژوهش در حوزه تکنولوژی کشاورزی همراه با پیشرفت‌‌‌‌های صورت گرفته در امر ساخت و تولید ماشین‌‌‌‌های کشاورزی بشر را نیازمند ساخت تا نحوه ی استفاده، مزایا و معایب آن را نیز بیاموزد. کتاب حاضر به قلم اساتید علم مکانیک بیوسیستم سعی بر رفع نیاز کلیه دانشجویان و کاربران این رشته دارد. که بزودی از انتشارت مرداویج چاپ و پخش خواهد شد.

جمعه نوزدهم آبان ۹۶
راهنمای پرورش تجاری سبزی‌‌‌‌های گلخانه ای راهنمای پرورش تجاری سبزی‌‌‌‌های گلخانه ای جدیدترین کتاب نشر مرداویج با عنوان راهنمای پرورش تجاری سبزی‌‌‌‌های گلخانه ای در دست چاپ قرار گرفت. این کتاب حاوی نکات علمی و عملی درخصوص پرورش سبزی‌‌‌‌‌های گلخانه‌ای در مقیاس تجاری است. دوشنبه بیستم شهریور ۹۶ آغاز فعالیت‌‌‌‌‌های ایران در نمایشگاه کتاب مسکو آغاز فعالیت‌‌‌‌‌های ایران در نمایشگاه کتاب مسکو فعالیت‌‌‌‌‌های غرفه ایران همزمان با افتتاح سی‌امین نمایشگاه بین‌‍‌المللی کتاب مسکو آغازشد. شنبه هجدهم شهریور ۹۶ بزرگ نادرزاد مترجم آثار فلسفی درگذشت بزرگ نادرزاد مترجم آثار فلسفی درگذشت به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) بزرگ نادرزاده، روز پنجشنبه، شانزدهم شهریور، پس یک دوره بیماری در بیمارستان گاندی تهران درگذشت.

وی مترجم آثاری چون حکمت یونانیان، آئین میترا، تأمل در مبانی دموکراسی، توکویل، رساله‎ای درباره انسان، قدرت سیاسی و دموکراسی در آمریکا بود.

شنبه هجدهم شهریور ۹۶