menuordersearch
mardavijpub.ir

قرارداد ناشر ,

(0)
(0)
قرارداد ناشر

انواع قراردادهای معمول با ناشران:

در زیر قراردادهای معمول با ناشران آورده شده است. البته قراردادهای ما متفاوت بوده و از صفحه انواع قرارداد چاپ کتاب در بالای سایت میتوانید مطالعه نمایید.


قرارداد استاتید: این قرارداد ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه‎ها، استادان اهل قلم و با سابقه می باشد و با صلاحدید شورای نشر، کتاب به صورت رایگان چاپ شده و تنها هزینه های صفحه آرایی و چاپخانه از فرد مذکور دریافت می گردد. (لازم به ذکر است که انتشارات مرداویج در خصوص رد یا پذیرش این آثار مختار می باشد)


حق تألیف:

در این نوع قرارداد ناشر با شما قرارداد بسته و درصدی از قیمت پشت جلد ضربدر تیراژ را به عنوان حق تألیف به شما پرداخت می­کند. این نوع قرارداد را ناشران بیشتر با کسانی می­بندند که شناخته شده و کتابهایشان پرفروش باشد. این نوع قرارداد می­ تواند برای بعضی از افراد جذاب باشد زیرا نه هزینه­ای پرداخت می­کنند و نه در پخش نقشی دارند ولی چنانچه فروش کتاب خوب باشد این افراد ضرر می­کنند. چنانچه به فروش کتاب خود مطمئن هستید زیر بار این نوع قرارداد نروید. در این نوع قرارداد حق چاپ همیشه برای ناشر محفوظ می ­ماند.
 

مشارکت:

در این نوع قرارداد هزینه­ های چاپ بین ناشر و نویسنده تقسیم شده و سود فروش نیز به همان نسبت بین ناشر و نویسنده تقسیم می شود.
 

 واگذاری کتاب:

شما با این قرارداد کتاب خود را با دریافت مبلغی برای همیشه به ناشر واگذار کرده و هیچگاه هیچ مبلغ دیگری دریافت نکرده و حق چاپ کتاب خود را نخواهید داشت.
 

 سرمایه ­گذاری مولف:

در این حالت مولف تمام هزینه­ ها را پرداخت کرده به صورتی که هزینه­ های چاپ را به عنوان حق نشر به ناشر می­پردازد. تمام سود این فروش در این نوع قرارداد متعلق به مولف است.

 انتشارات مرداویج در حال حاضر با قرارداد سرمایه‌گذاری مولف آماده همکاری با فرهیختگان گرامی است که برای اولین بار می‌خواهند کتاب چاپ کنند. سعی ما بر این است که با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و بیشترین خدمات در اختیار شما قرار دهیم. 

انتشارات مرداویج دارای وب سایت فروشگاهی معتبر بوده که فرهیختگان گرامی به راحتی می توانند آثار خود را در معرض فروش قرار دهند. برخلاف سایر وب سایت های فروش کتاب این انتشارات با ارائه و آگاهی رسانی روز به روز بر بازدید از این فروشگاه می افزاید.

شرکت سازنده