درآمد نویسندگان جهان : نویسندگی درآمدی بی انتها، بدون تاریخ و بدون انقضا

menuordersearch
mardavijpub.ir
سبد خرید
بلاگ

درآمد نویسندگان جهان : نویسندگی درآمدی بی انتها، بدون تاریخ و بدون انقضا

۱۳۹۹/۲/۳۱ چهارشنبه
(0)
(0)
درآمد نویسندگان جهان : نویسندگی درآمدی بی انتها، بدون تاریخ و بدون انقضا
فرض کنید شما یک معلم، استاد، خیال پرداز و یا یک فرد اجتماعی هستید و در چند سال اخیر با افراد و داستان ها و یا تجارب زیادی سرکار داشته اید و یا یک خیاط هستید و برای خود روش های مختلفی برای دوخت یک لباس ابداع کرده اید حتی با جمع آوری مطالب از سطح وب و نوشتن یک مطلب در مورد چیز های که به آن علاقه دارید و تهیه آن به صورت کتاب با کمترین هزینه و فروش آن به صورت های مختلف درامد بالایی می‌توانید کسب کنید

«تا حالا کدوم نویسندهای رو دیدی که به نون شبش محتاج نباشه؟»، «نویسندگی برای کسی تا حالا نه نون شده و نه آب.» اگر در نوجوانی رویای نویسنده شدن را در سر داشتید، احتمالا گوشتان از این حرفها پر است. جمله دیگری که معمولا آدمها به کسی که قصد نویسنده شدن را داشته باشد، میگویند: «نویسندگی را در کنار یک شغل درست و حسابی انجام بده.» با اینکه در ایران بیش از ۱۰۰ سال میگذرد داستاننویسی به وجود آمده، با اینکه خیلی از ماها در برهههایی از زندگیمان با داستانها زندگی کردهایم و از آنها لذت بردهایم، اما انگار هنوز هم هستند کسانی که به نویسندگی به عنوان یک شغل نگاه نمیکنند. شاید برای خیلی از نویسندهها هم واقعا نویسندگی فعالیتی جنبی باشد و در کنارش برای امرار معاش مجبورند شغلی دیگر داشته باشند. اما هستند نویسندههایی که درآمدشان بسیار بیشتر از شغلهای پولساز دیگر باشد. در این اینفوگرافیک درآمد نویسندههای بزرگ به ازای هر کلمه در سال ۲۰۱۷ آمده است. نویسندههایی که فارغ از جنسیت، سن و سال و یا حتی ژانر نوشتههایشان، توانستهاند به دنیا ثابت کنند که نترس و رویاهایت را دنبال کن و کسب درآمد از نویسندگی هم امکانپذیر است.

 

 

به شما توصیه میکنیم هر توانایی که دارین به آن تکیه کنید، علاقه ی هرکسی می‌تواند او را به موفق ترین فرد دتیا تبدیل کند. در کتاب راز های موفقیت اثر دکتر حسین مختاری، به راحتی می‌توان فهمید که همه چیز از ورزش ذهن و توجه به داشته های آدمی به دست می‌آید.

 

در صورت تمایل به مشاوره در خصوص چاپ کتاب به راه های تماس با ما مراجعه نمایید.

 

برگرفته از : طاقچه

 

ارسال دیدگاه ( 0 نظر )
در صورتیکه می‌خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می‌شود
*به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*به این نظر امتیاز دهید
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می‌شود
* پاسخ شما

جستجو
logo-samandehi

آدرس دفتر ایران: اصفهان - خیابان وحید (انتشارات مرداویج)
تلفن پشتبانی و مشاوره رایگان : 09138213714
آدرس دفتر کانادا: انتاریو، ریچموند هیل، الگین میلز
تلفن : 4372990097 (1+)
ایمیل: info@mardavijpub.ir - mardavijpub@gmail.com

aparattelegraminstagramfacebookyou